Menu Zamknij

O nas

Kim jesteśmy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest, zwłaszcza nowym przedsiębiorcom, znaleźć odpowiednie miejsce na rozpoczęcie własnej działalności. Dlatego właśnie założyliśmy spółkę Magazynovo.pl, której głównym obszarem działalności jest budowa, sprzedaż i wynajem takich obiektów, jak między innymi magazyny, hale produkcyjne i logistyczne, a także różnego rodzaju lokale użytkowe.

Oferowane przez nas powierzchnie magazynowe, biurowe i usługowe położone są w Dobrzykowicach (województwo dolnośląskie), jedynie około 500 metrów od wschodniej obwodnicy Wrocławia, której otwarcie przewidziane jest na rok 2023. Do budowy obiektów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały wykończeniowe, warto również podkreślić, że w ramach realizowanej inwestycji zapewniamy także wielkopowierzchniowy parking dla samochodów ciężarowych i osobowych.

Dzięki nam już teraz mogą Państwo wyprzedzić konkurencję i wynająć lub kupić ergonomicznie zaprojektowane segmenty od 500 m2 w atrakcyjnie zlokalizowanym, nowoczesnym kompleksie logistycznym. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Atuty inwestycji

doskonała lokalizacja

segmenty od 500m2

personalizacja powierzchni

bliskość powierzchni biurowych

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych powierzchni oraz kontaktu.
Chętnie porozmawiamy o współpracy!

Magazynovo.pl to spółka, którą cechuje odpowiedzialność i stabilny rozwój oraz
innowacyjność i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w branży powierzchni magazynowych na sprzedaż i wynajem.

nowoczesna powierzchnia
magazynowo usługowa

świetna lokalizacja
w okolicy budowanej WOW

docelowa powierzchnia
to ponad 6000m2

ergonomicznie zaprojektowane
powierzchnie

Współpraca z nami
jest przyszłościową inwestycją!